Lomax garážové brány

Prečo garážové brány LOMAX?

Garážové brány LOMAX - vyrobené najmodernejšou technológiou, moderný dizajn brány, vlastná výroba brán umožňuje tisícky variánt a farebných kombinácií. Prednosťou našich garážových brán je kvalitné spracovanie, minimálna hlučnosť, perfektné využitie miesta, zaberajú len priestor pod stropom a tým je možnosť využitia kompletne celého spodného priestoru garáže a tiež miesto pred garážou. Garážové brány sú maximálne spoľahlivé, je vždy zaistená možnosť otvorenia aj pri výpadku elektrického prúdu. Regionálni partneri po celej SR a ČR zdarma spočítajú kalkuláciu, popr. pošlú cenník sekčné brány.

Prečo Lomax ?

Záruka LOMAX

◾10-ročnú záruku na bránové krídlo brány DELTA a PRAKTIK získava zákazník automaticky. Vďaka vlastnej výrobe panelov (tým strážime 100% kvalitu vstupov) môžeme túto záruku poskytnúť. Záruka sa vzťahuje na tvar, pevnosť a funkciu panelu.

◾10-ročná predĺžená záruka na kovanie a nepohyblivé časti brány DELTA a PRAKTIK (záruka sa nevzťahuje na lanka, kolieska, pružiny a pod = časti opotrebovávané prevádzkou). Pre zaistenie 100% užívateľského komfortu a predĺženie záruky je v tomto prípade nutné absolvovať každoročné servisné prehliadky (po dobu trvania záručnej doby), pri ktorých o vráta staráme a výrazne predlžujeme ich životnosť.
◾5-ročná záručná doba na pohonné jednotky Marantec a Somfy (privátny sektor). Ako najväčší český výrobca garážových brán špičkovej kvality sme našli rovnocenných partnerov pre automatizácie brán a brán vo firme Marantec a Somfy. Tieto spoločnosti už mnoho rokov patrí do svetovej špičky v technológiách ovládanie vrát a brán. Vďaka tejto istote poskytujeme na privátne výrobky tohto výrobcu záruku 5 rokov. Záruka tu platí fyzicky 5 rokov a 3 mesiace od dátumu výroby pohonu.
◾Záruka rýchleho a dostupného servisu po celej ČR a SR je vytváraná súborom niekoľkých skutočností charakteristických pre našu spoločnosť: výroba na mieru priamo v SR, sieť autorizovaných zastúpenie po celej Českej a Slovenská republike, 100% náhradných dielov skladom k dispozícii do niekoľkých dní.
 

Garážová brána LOMAX s 10 ročnou zárukou.

branypohony.sk

Garážové brány 10 rokov záruka

Garážové brány lomax10 rokov záruka na brány lomaxPohony marantec na brány

Lomax je jedničkou vo výrobe garážových brán, pretože brány skutočne vyrába.

Lomax si je istý tým, čo vyrába a preto garantuje 10 ročnou zárukou.

Jedine Lomax  Vám bránu vyrobí na mieru.

Marantec ako jediný na trhu poskytuje 5 ročnú záruku.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie